Nightmarezzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightmarezzz

forum priznivcu BiteFight
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vanoce jsou za dvermi:-)

Goto down 
+5
Vassago
Darklejdy
Imjus Tahuman
Witchheart
Pho3niX
9 posters
AutorZpráva
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 29
Location : Praha 3 Zizkov

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:55 pm

Tak vanoce jsou za dvermi tak jse ptam kdo se tesi na vanoce?:-)
ja se tesim je mi 14 no:-) ale hlavne se tesim na vanocni prazdniny tedy svatky:-)
a na tu vanocni atmosferu na darky ani tak ne prtze vse co jsem si pral tak mam:-) ted uz asi jen PSP :-)
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:51 pm

Ja se těším taky, akorát mám vždycky problém s dárky - neřeším ani tak prachy, jako spíš nápad.. co komu koupit. A tady je to vždycky malér.. ale už mám něco nakoupeno, tak snad to letos zmáknu v poho. Jinak 26, 27, 28.12. sloužím, takže nic moc.. ale o Vánocích bývá v práci klid, šéfové mají většinou dovču. A pod stromeček si zakousnu nějakého hezky tučného vlkodlaka geek
Návrat nahoru Goto down
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 29
Location : Praha 3 Zizkov

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:59 pm

jj:-) v klanu budem taky slavit vanoce ne?:-) uz se tesim:-)
Návrat nahoru Goto down
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 2:11 am

Hehe =) Chtělo by to nějakou vánoční výzdobu fora =)
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 12:09 pm

vanocni vyzdoba by byla paradni santa Twisted Evil
jako, tesila bych se, kdybych vedela, co komu koupit :'( a kdybych mela, za co to koupit Very Happy a kdyby Vanocemi nezacalo zkouskove Razz Razz ach jo, proc svet musi porad kazit radost? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 12:34 pm

witchi to mas dobry, ja mam 24 odpoledni a 25, 26 rano Smile nejak mi to i vyhovuje, pze domu bych stejne nejel (je to moc daleko), naopak mlada doma bude (takze tu budu sam samotinky) a aspon budu moc jit nakupovat darky az po Vanocich ... juhuuuu bounce jeste tak vedet, co nakupovat silent

jinak zkouskovy me ceka taky ... mozna ze prvni ( po par letech) a rovnou i posledni affraid

s tou vanocni vyzdobou nevim co myslite? chcete vanocne vyzdobeny forum?? muze byt sunny
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 1:45 pm

Tak já bych vánočně vyzdobené fórum bral.. třeba nějakou svíčku, co bude vlkoušovi trčet z nosu.. nebo ozdoby přišpendlené za jeho chlupatýma ušima lol!
Akorát jsem v tomhle kopejtko a nevím, koli práce by to našim tvůrcům stránek dalo.. takže to nechám na nich.. ale musím říct, že to fórum je fakt super a odvedená práce určitě nebyla nadarmo Cool
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 2:09 pm

mno, sam taky nevim jak jednoduchy/slozity by to bylo, ale zkusime se s Tekrvem v praci na necem domluvit ... mozna nas osviti a dostanem dobrej napad lol!
Návrat nahoru Goto down
Salladin-Gindalon
klikac
klikac
Salladin-Gindalon


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 12. 11. 08
Age : 45
Location : Vokovice

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: darky TIP   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 11:22 pm

Witchheart napsal:
Ja se těším taky, akorát mám vždycky problém s dárky - neřeším ani tak prachy, jako spíš nápad.. co komu koupit. A tady je to vždycky malér.. ale už mám něco nakoupeno, tak snad to letos zmáknu v poho. Jinak 26, 27, 28.12. sloužím, takže nic moc.. ale o Vánocích bývá v práci klid, šéfové mají většinou dovču. A pod stromeček si zakousnu nějakého hezky tučného vlkodlaka geek

hele na tom sem zahlid jeden (pro chlapy asi) zajimavej clanek:
http://ona.idnes.cz/vymyslite-uz-vanocni-darky-ktere-zasadne-nekupovat-a-ktere-naopak-ano-1eq-/ona_telo.asp?c=A081103_101350_ona_telo_ves

me celkem inspiroval ... tak treba Te zbavi chmur ... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://s4.bitefight.cz/bite/player.php?p=74383
misisia
prdola
prdola
misisia


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 11. 08
Age : 32
Location : Slovensko, pri Bratislave =P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:51 pm

nooo ja sa teda na tohtorocne vianoce vobec netesim Sad
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:52 pm

misisia napsal:
nooo ja sa teda na tohtorocne vianoce vobec netesim Sad

proc ne? Suspect
Návrat nahoru Goto down
misisia
prdola
prdola
misisia


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 11. 08
Age : 32
Location : Slovensko, pri Bratislave =P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:47 pm

pretoze to budu prve vianoce co stravime ako rodina bez mamky.....bohuzial Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:49 pm

aaajeeee.... tak to budou hodne smutne svatky pale to je mi vazne lito Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
misisia
prdola
prdola
misisia


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 11. 08
Age : 32
Location : Slovensko, pri Bratislave =P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:56 pm

diky....ale s tym sa neda nic robit uz aj keby som to akokolvek chcela zmenit.... odvtedy si co to myslim o uzasnom lekarskom systeme u nas na Slovenku a taak... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ale to je uz na inu debatu Smile...ostatnym zelam krasne sviatky Smile
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:20 pm

mno, muzu te ubezpecit, ze v CR je to to same... to vim z vlastni (byt neprime) zkusenosti:/ bohuzel, s tim asi nic nenadelame. Radsi zmenme tema, to je moc smutny.. A co vanocni darky, nakupujes? santa
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:01 pm

darky ... navrhy ... fofrem ... vubec netusim co mam koupit santa
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:04 pm

joooo, mam ten samy problem Razz co chces koupit chlapovi??? to je strasne nevdecna zalezitost, vymysleni darku pro to vase pleme Razz Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:10 pm

Myslím, že shánění Vánočních dárků je noční můra pro většinu chlapů a ženy z toho taky asi nejsou moc odvázaný (no asi jak který).

Já bych Vánoce zrušil Very Happy Nebo bych změnil tu fišlu a rozdávání dárků v návštěvu krčmy.

Tak mě napadá - co takhle zavést hlasování o zrušení Vánoc? Razz
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:31 pm

nerikej dvakrat Tekrve Razz Jinak s tou krcmou sem pro ... kdoze to zustava pres svatky v praci? What a Face
Návrat nahoru Goto down
misisia
prdola
prdola
misisia


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 11. 08
Age : 32
Location : Slovensko, pri Bratislave =P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 9:14 pm

nooo este som nezacala nakupovat ale asi by som mala zacat co?? Very Happy:D nejak si to vzdy nechavam na poslednu chvilku Smile Very Happy Laughing a co ty??? Smile
Návrat nahoru Goto down
bosorka-eb
prdola
prdola
bosorka-eb


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 11. 08
Location : Slovensko - Hlohovec

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 3:00 pm

no ako vidím, tak všetci máme problém s nakupovaním darčekov, ja dúfam že do pondelka pred vianocami ma niečo napadne, lebo nikto nevie čo chce a já mám vedieť čo by sa im hodilo:affraid: . inak vianoce ako také mám veľmi rada🎅 , mám pocit že aj ked je ten svet taký uponáhlaný tak na vianoce je to iné, a ľudia sú k sebe milší. I love you flower
Návrat nahoru Goto down
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 3:31 am

Jo, na tom něco bude... Pamatuju, že i když jsem o svátcích chodil do práce, vždycky byl takovej klid... A člověk si vzpomene na ty, na ktery celej rok nema cas a napise jim aspon blbou smsku... To se da.. Darky jsou jedna z veci, ktery tenhle tyden musim zaridit, beru to jako vyzvu, abych nepodlehl faktu, ze je to za dvermi a jeste nic nemam =) Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vanoce jsou za dvermi:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vanoce jsou za dvermi:-)   Vanoce jsou za dvermi:-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vanoce jsou za dvermi:-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nightmarezzz :: Diskuze o všem :: Pokec-
Přejdi na: