Nightmarezzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightmarezzz

forum priznivcu BiteFight
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 POKEC k Info pro uchazece

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:25 pm

je to napsany spatne, mili na mistrovou maji byt vsichni, ne jen vtiravi uchazeci geek meli byste byt na svoji Lejdynku hodni a posilat ji ruze (aspon, jinak preferuju pampelisky, tema si - zvlast pres zimu:D - splhnete zarucene flower ), jinak bude jeji jecici video duvodem k navsteve psychologa, jelikoz se zacnete hruzou pocuravat ze spani Twisted Evil Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:33 pm

ono to tam jenom blbe vyzniva ... samozrejme ze vsichni jsme na sefovou hodni a mili ;-) hmmm ... pampelisky? V zime? Si myslis ze se vsichni zname s 12 mesickama? scratch lol!

hihi, to video musim videt ... asi zaukolujem Imjuse at to nejak posefuje lol!
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:42 pm

neboj, jusek ma talent vytacet me v rezimu 24/7, to nebude takovy problem Twisted Evil lol!
mno samozrejme, ze predpokladam, ze se s nima znate!!!takova paradni banda, protrela a svetaznala spolecnost prece logicky MUSI byt konexe uplne vsude, a kde je nema, tam si je bez problemu vytvori Smile Netvrd mi, ze nechodis na pifko s Elvisem affraid , to bys u me teda hodne klesnul scratch
Razz
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:46 pm

tak suppa ... sezeneme kameru a muze se jit na vec lol!

klesam klesaaaaaam staaaaale niiiiiiz a furt klesaaaaam .. a sem na dne scratch no, aspon uz nemuzu zklamat drunken
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:53 pm

smolik, me nezklames I love you Very Happy me city bys hluboce ranil pouze tehdy, pokud bys prestal tak paradne spamovat na foru affraid study to by mi vazne chybelo sunny
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:56 pm

V tomto mě Vassago štve. strašně, ale fakt strašně spamuje!

Kdysi jsem se snažil, ho dohnat, ale už jsem to vzdal Sad
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:01 pm

jo no, to je asi marnost Very Happy toho neda ani nas tiskovy mluvci Witch Very Happy :*
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:09 pm

pffff ... tomuhle vy rikate spamm? tohle je jeste obycejna diskuze Razz pokud si ale dobre pamatuju, tak kdyz ste me nabirali, byly tu najeke hlasy, ze chcete aby nekdo neco psal... tehdy jsem odpovedel, ze sem byvaly spammer, takze neco psat budu ... mate co ste chteli lol!

a to ze se vam to nelibi ... smuuuuuula Razz
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:23 pm

ale vzdyt nam se to libi I love you *ADMIRE* a libilo by se mi to jeste vic, a uctivala bych te jeste casteji:P kdyby jsi mi sem nejak verval dalsi smajliky Razz takhle vazne brzdite v rozletu muj potencial Sad Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:35 pm

hehe, Tekrv tu z toho moc nadsenej neni lol!

dalsi smailiky jo? To jako ze bych pak musel vopravdu zacit spammovat? lol!

No jestli znas nejakou stranku, kde jsou, klidne mi to posli do PM-ka a uvidim co se bude moc dat delat ... drunken
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:38 pm

mno ja mam akorat spesl balicek pro QIP, tam je jich obrovska spousta I love you a pak jsem objevila neco na Divoke kmeny, ty mi ale nesly vkladat Sad mam ti poslat aspon tohle?
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:50 pm

No ja bych uvítal nějaký smajlík s bojovou tématikou.. meče, sekery, postavy válečníků, prostě masacreeeee a tak.. tohle by se tu hodně využilo.. bounce
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:51 pm

oukeeej, tak jestli nekdo neco mate, poslete mi to na dellman@centrum.cz a uvidim co se da udelat. Sam na to bohuzel cas nemam ...
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:05 pm

ja jsem mela krasnyho smajlika, kterej rajtoval kolem dokola na drevenym konikovi I love you bohuzel, muj QIP neustale pada scratch a nadava mi, ze pry tam mam "too many animated smilies" Sad Sad, takze bohuzel prubezne mazu Sad( byl tam i valecnik, kat a dalsi.. tak snad se mi to podarilo nejak zpracovat a vassagovi dojde alespon neco pouzitelneho Embarassed
ja jsem hrozna, ze? otravuju se smajlama, jak kdyby nemel dost vlastni prace Embarassed snad nedostanu vyhruzne jecici video ja affraid Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:12 pm

jen se hezky snaz ... chces smaily, tak pro to halt musis neco udelat lol!

pff, zavalovat praci ... kdyby toho bylo moc, hodim se invisible a holt si na smaily pockas, nez skonci zkouskovy. Myslis ze jaaa se budu kvuli necemu takovymu stresovat? cyclops
Návrat nahoru Goto down
Darklejdy
klikac
klikac
Darklejdy


Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 09. 11. 08
Location : 90% casu Brnouu city :)

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:15 pm

mno ja nevim, ty ses taky takova seda eminence, takze dokud nedostanu jecici video, tak nemuzu posoudit Very Happy:D:D


Naposledy upravil Darklejdy dne Mon Nov 17, 2008 9:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:27 pm

ja vim ze sem ... a sedej zustanu az do smrti (teda ve skutecnosti sem neco mezi bilou a zelenou, ale to je jedno lol! )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





POKEC k Info pro uchazece Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC k Info pro uchazece   POKEC k Info pro uchazece Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
POKEC k Info pro uchazece
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Info pro uchazece
» pokec pokec pokec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nightmarezzz :: Diskuze o všem :: Pokec-
Přejdi na: