Nightmarezzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightmarezzz

forum priznivcu BiteFight
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pivo, pivo, pivo =)

Goto down 
+3
Tekrv
Salladin-Gindalon
Imjus Tahuman
7 posters
AutorZpráva
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 3:17 am

Ahoj všichni! Co nejraději pijete, když jste s přáteli v hospě, na koncertě, na oslavě,...? Vždycky když učím novou skupinu lidí, jedna z věcí, na co se jich in English please ptám je právě co pijí, popřípadě jakou značku =) Takže - víno - pivo - tvrdej - koktejly? nebo všechno? Nebo všechno zároveň? pig Nestyďte se a podělte se s ostatními anonymními alkoholiky afro
Návrat nahoru Goto down
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 3:26 am

Jinak co se týče mě, tak alkohol je jedním z mých dobrých kamarádů:

pivo - mám ze všeho nejradši, přítel, který mě nikdy nezklamal, dřív jsem ji nepil, ale jednou jsem šel na Bláhovku (Brno), tam jsem ji zkusil a jednou se napil a od těch dob Plzeň rád mám Very Happy

víno - červené i bílé, nejsem moc znalec, ale nejvíc mi chutnalo barrique a svařák je příjemná zimní záležitost cheers

tvrdej - moc nepiju, dostává mě do kaše a způsobuje mi druhý den drakoidní stavy, ale když už tak Tullamore Dew, Jack Daniels s Colou a Tekrvem Razz pak zelená, absinth české výroby a bohužel i RUM rabbit

koktejly - občas, nejsou nr.1, ale ty kokosový jsou moc dobrý (nicméně, v průměru 1 koktejl = min. 3 piva, proto je asi nepiju tak často)

jsem pig
Návrat nahoru Goto down
Salladin-Gindalon
klikac
klikac
Salladin-Gindalon


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 12. 11. 08
Age : 45
Location : Vokovice

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:33 am

he he, sorry ale ja jsem ochutnal vsechno, ale presto mam nejradsi ovocny stavy. alkohol me nebere Exclamation drunken Sleep affraid Embarassed Rolling Eyes

What a Face What a Face What a Face pirat What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://s4.bitefight.cz/bite/player.php?p=74383
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 1:05 pm

Já piju všecho co teče, kromě asfaltu a Vassago pije úplně všechno!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
bosorka-eb
prdola
prdola
bosorka-eb


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 11. 08
Location : Slovensko - Hlohovec

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 1:53 pm

co mam z alka najradsej tak becherovku, fernet citrus alebo cervene vino s colu.... bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Hviezdicka
prdola
prdola



Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 10. 11. 08
Age : 41
Location : Slovensko, Hlohovec

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 6:36 pm

ja najviac milujem fernetik citrus s colu, alebo aj vodku s dzusom sem tam geek bounce bounce lol!
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 38
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 1:38 am

Tekrv napsal:
Já piju všecho co teče, kromě asfaltu a Vassago pije úplně všechno!!! Very Happy

jj, vypiju i mrtvymu voko kdyz prijde na vec pig
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 10:48 am

pivo - jo, proč ne, žádné velké lámání krýglů, ale když se jde sednout, stačí 2-3 kousky.. ale jen desítečky. Dvanáctka už je na mě moc hořká, desítka zažene žízeň i pohladí..
víno - červené i bílé, příliš ho nevyhledávám, pokud je na stole, sosnu si rád.. no a v zimě svařáček.. mňam mňam..
tvrdé - oblíbené značky: Martini Bianco, Bavoráček, no a pak můžu meruňkovičku, broskvovičku, ale tak kolem 20-22%.. co má kolem 50%, už mi moc pálí trubky a občas se z toho pak stane (ale max. jednou za 10let), že to žaludek neunesePivo, pivo, pivo =) 7e8661da94bef9e2c5d90ed61cec9d71
A to je tak asi vše, koktejly příliš nemusím.. toliko tedy moje vyznání k alkoholu.. škyt.. Pivo, pivo, pivo =) 7610517f7ed798b0b3e023463889e4cc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pivo, pivo, pivo =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pivo, pivo, pivo =)   Pivo, pivo, pivo =) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pivo, pivo, pivo =)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nightmarezzz :: Diskuze o všem :: Pokec-
Přejdi na: