Nightmarezzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightmarezzz

forum priznivcu BiteFight
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)

Goto down 
+5
bosorka-eb
Tekrv
Vassago
Imjus Tahuman
Pho3niX
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 30
Location : Praha 3 Zizkov

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:26 pm

Ahoj chci se zeptat jsou tu naci milovnici filmu saw?:-) jestli ano podet pokecat prtze ja to zboznuju:-)
Libej se mi proste ty hry atd...:-) a me se libej i dalsi horory jako Metro 3:15 Zemres.-) atd...
Pokud znate dalsi nake horory podelte se se mnou nejen o filmech ale take o svych dojmech a pocitu:-)
Návrat nahoru Goto down
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:33 pm

Znám horory, o kterých mluvíš, je to fajn, ale radši mám ty, u kterých se bojím Razz Teď jsem nedávno viděl sirotčinec a byla to bomba, na haloween jsem si vyrobil masku toho zlýho chlapečka, ale nikdo to neviděl, takže mi to moc nevyšlo a málem jsem se v tom udusil, jsem to totiž ušil z celtoviny Razz
Návrat nahoru Goto down
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 30
Location : Praha 3 Zizkov

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:35 pm

me se horory jako ty tvy nelibej spis takovy ty jako Saw kruh Metro 3:15 zemres :-) Krysy, ...:-)
Hanibal u zje na me moc:-) njn je mi jen 14.-)
Návrat nahoru Goto down
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:38 pm

Ajo, tak ve 14ti jsem ujizdel na Freddie Kruegerovi, toho znáš? Noční můra z Elm Street =) u toho jsem se fakt bál, jinak super byl Kruh, to je jasný =)
Návrat nahoru Goto down
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 30
Location : Praha 3 Zizkov

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:52 pm

to neznam:-) nebo Jeepers creepers nwm jak se to presne pise:-)
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 11:25 pm

rambo I - IV, Rocky I - VI, Terminator, Predator a Statecne Srdce ... to jsou poradny filmy, zadny fujtajbl horory lol!
Návrat nahoru Goto down
Pho3niX
prdola
prdola
Pho3niX


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 11. 08
Age : 30
Location : Praha 3 Zizkov

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:06 am

Kdyz uz tak Peklo :-) a bavi me JohnyEnglish:-) a cele¨j Mr.bean:-) od hororu az po komedii:-)
jinak koukali jste se v nedeli na K-19 a potom na Polibek draka? to bylo bozi:-)
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:09 am

Me bavi pohadky ... to je obcas taky poradnej horor, kdyz takovej hloupej Honza vyrazi do sveta a nic o tom nevi lol!
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Imjus Tahuman
prd
prd
Imjus Tahuman


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 09. 11. 08
Location : Konečného náměstí :P

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 2:19 am

Hloupej Honza je Lofas, kdyby nebyl debil, tak by se do toho sveta nevydal =) Jinak Braveheart je uplna klasika, zboznuju to =)
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:57 am

Imjus Tahuman napsal:
Hloupej Honza je Lofas, kdyby nebyl debil, tak by se do toho sveta nevydal =) Jinak Braveheart je uplna klasika, zboznuju to =)

a proc myslis ze se mu rika hloupej? lol! kdyby nebyl debil tak by nikam nesel a radsi vytuneloval nejakou banku, neeee?? king
Návrat nahoru Goto down
bosorka-eb
prdola
prdola
bosorka-eb


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 11. 08
Location : Slovensko - Hlohovec

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:44 am

ahojte, tak co sa tyka tych filmov tak je celkom dobry "hory maju oci" a "pach krvi" a tiez bol zaujimavy aj "texasky masaker motorovou pilou" ale co sa tyka takych rozpravkovych tak som urcite za vianocnu klasiku "mrazik" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:00 pm

heh, koukas na skoro stejny filmy jak moje segra cherry

jednou me donutila koukat na "hory maji oci 2" ... no po pul hodine sem usnul Sleep
Návrat nahoru Goto down
bosorka-eb
prdola
prdola
bosorka-eb


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 11. 08
Location : Slovensko - Hlohovec

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:06 pm

Vassago
to vies, kazdy nemusi tie smiesne filmyky ako je Rocky a pod. Na filme Rocky bola dobra hudba:-)) Very Happy , ale tak nemozem povedat ze som ani jednu cast nevidela... pozriem takmer vsetko pokial to nie je nieco ako votrelec, to fakt nemusim to ma nebavi Razz
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 12:31 pm

nenavazej se mi do Rockyho Razz ja sem u toho hororu usnul, pze sem se moc bal ... ne proto, ze by me to nebavilo affraid

a do vetrelce se mi taky nenavazej ... ne ze by to byla takova srdcovka, ale je to suppa film (zvlast Vetrelec 2) albino
Návrat nahoru Goto down
bosorka-eb
prdola
prdola
bosorka-eb


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 11. 08
Location : Slovensko - Hlohovec

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 2:57 pm

mily Vassago :-D to je Rocky tvoj idol, ked si na neho taky naviazany??? affraid
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 4:28 pm

Ja musím podotknout, že Rocky je Vassagův otec... Razz
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 7:21 pm

Tekrv napsal:
Ja musím podotknout, že Rocky je Vassagův otec... Razz

dekuji Tekrve za uvedeni na spravnou miru ... cheers
Návrat nahoru Goto down
Iri
prdola
prdola
Iri


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 11. 08
Age : 63
Location : Milevsko, okrs. Pisek

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:49 pm

Imjus Tahuman napsal:
Hloupej Honza je Lofas, kdyby nebyl debil, tak by se do toho sveta nevydal =) Jinak Braveheart je uplna klasika, zboznuju to =)

Very Happy jsem pro pohadky ........je tam uchovana lidova moudrost..... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lecitel.net
misisia
prdola
prdola
misisia


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 11. 08
Age : 32
Location : Slovensko, pri Bratislave =P

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:45 pm

zo SAW som videla dva diely aaa ako niektore casti fakt ze Shocked Shocked Shocked
Very Happy Very Happy Very Happy v prvom diely jak sa na konci postavil ten typek no to som myslela ze skapem Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:19 pm

Doufám, že jste povinně sledovali teď v sobotu večer film na Nově "Underworld".. bylo to o souboji upírů s Lykany (vlkodlaky), moc zajímavé.. hlavně ta krásná upírka, na té jsem ulítával.. a vidím ji před sebou ještě teď I love you
Upíři používali zpočátku pouze stříbrné kulky, které ale chlupáči uměli vyjmout.. ovšem pak se upíři zdokonalili a do kulek vkládali náplň s tekutým stříbrem, která se po zásahu ihned dostala do krve a to znamenalo smrtící a téměř okamžitý účinek.. nebylo by to marné nco podobného dostat i na BF.
Kdo filmík neviděl, ať se koukne, aspoň jeden film, kde to upíři neprohráli.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Vassago
prd
prd
Vassago


Poèet pøíspìvkù : 146
Join date : 10. 11. 08
Age : 39
Location : Brno -> kdesi -> zidle -> za kompem

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:01 pm

a to davali u1 nebo u2? Smile podle tveho popisu bych to tipnul na jednicku ... to vis, televizi sem nevidel uz pres 4 roky jocolor
Návrat nahoru Goto down
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:13 pm

Byl to jen"Underworld".. takže asi verze 1.. Jinak ta upírka byla tak krásná, že bych se od ní nechal pokousat v reálu i doopravdy.. wooow I love you Mám rád filmy o upírech.. Van.Helsing taky nebyl špatný, akorát bych ten závěr drobátko pozměnil.. a před pár měsíci šel na Nově (v pozdních večerních hodinách) seriál, kde tuším taky Vin Diesel nebo nějakej jinej černoch v hl. roli působil jako likvidátor upírů.. teď si vybavuju, že to nebyl Vin.. vidím toho chlapa před sebou, ale to jméno.. děravá hlava už tolik neslouží..
No každopádně, v těch filmech většinou upíři prohrávají, ale to jsou upíři slabí.. kampak na náš klan cheers
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 10:18 pm

Witchheart napsal:
Byl to jen"Underworld".. takže asi verze 1.. Jinak ta upírka byla tak krásná, že bych se od ní nechal pokousat v reálu i doopravdy.. wooow I love you Mám rád filmy o upírech.. Van.Helsing taky nebyl špatný, akorát bych ten závěr drobátko pozměnil.. a před pár měsíci šel na Nově (v pozdních večerních hodinách) seriál, kde tuším taky Vin Diesel nebo nějakej jinej černoch v hl. roli působil jako likvidátor upírů.. teď si vybavuju, že to nebyl Vin.. vidím toho chlapa před sebou, ale to jméno.. děravá hlava už tolik neslouží..
No každopádně, v těch filmech většinou upíři prohrávají, ale to jsou upíři slabí.. kampak na náš klan cheers

Ty Witchi, jen takova technicka, Vin Diesel neni cernoch... affraid
Z toho, co jsi napsal, to tak vyznelo, ze si to myslis What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Witchheart
Admin
Admin
Witchheart


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 09. 11. 08
Age : 57
Location : Brno (pracovně), Skalica SK (civilně)

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 10:25 pm

Vin Diesel není černoch.. ??? No já vím, že tý černoty moc nepobral, ale zdá se mi takový typ.. aspoň po mamince tongue
Návrat nahoru Goto down
Tekrv
Admin
Admin
Tekrv


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 09. 11. 08
Age : 42
Location : Řícmanice

Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 10:36 pm

No on je spis mulat a cernyho mel udajne otce. Jeho matka je pry Irka Razz Takze cernoch spis po tatinkovi Wink
Návrat nahoru Goto down
http://tekrv.ic.cz
Sponsored content





Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)   Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horory Saw,Metro,3:15 Zemres atd...:-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nightmarezzz :: Diskuze o všem :: Pokec-
Přejdi na: